top of page

KARČMA 1863

Atmosferos kūrimas, žmonių suartinimas

Šiais mėnesiais "Karchma 1863" buvo ne tik restoranas, bet ir prieglobstis baltarusiams, lenkams, ukrainiečiams, lietuviams ir visiems, ieškantiems namų toli nuo namų. Mūsų sienos tapo susitikimų džiaugsmo, naujų draugysčių šilumos ir bendrumo dvasios, kurią labai branginame, liudininkais.


Kaip žinote, šį verslą pradėjome neturėdami jokios patirties. Ir nuėjome ilgą kelią, daug ko išmokome. Restoraną kūrėme ir auginome kaip savo vaiką, palaipsniui tobulindami maisto skonį, plėsdami alkoholio sąrašą, gerindami aptarnavimą, kurdami jaukią atmosferą, rengdami susitikimus ir renginius. Ir vis dar turime planų ir idėjų ilgiems darbo metams, bet ...


Deja, dėl finansinių sunkumų atsidūrėme kryžkelėje. Nepaisant visų mūsų pastangų, atsidūrėme sunkioje finansinėje padėtyje. Spaudžiami faktų, priverstinai informuosime, kad jie priėmė sprendimą: jei iki vasaros pabaigos neišspręsime sunkumų ir problemų, būsime priversti užsidaryti. Šie keli mėnesiai bus lemiami.


Jei jums svarbu, kad maža jauki "Karčma 1863" egzistuotų kur nors senojo Vilniaus širdyje, iš visos širdies būsime dėkingi už jūsų paramą.

1280px-Polish_scythemen_1863.png
Сэрца.png

Ką galite padaryti:
- Beje, sekmadieniais mes rengiame pietus, vakarienę ar pusryčius, kurių metu skamba klasikinė XIX a. stiliaus muzika.

- Užsisakyti banketą, švęsti pas mus jubiliejų, gimtadienį ar vestuves.


- Užsisakyti maisto per Bolt.


- Užsiprenumeruokite socialiniuose tinkluose ir perspausdinkite šią naujieną. 

 

- įsigykite 20 arba 50 eurų vertės dovanų kuponą (tai galite padaryti karčemoje, internetu arba per https://buymeacoffee.com/karchma1863).

 

- Užsiprenumeruokite mėnesinę paramą adresu https://buymeacoffee.com/karchma1863.

 

- Paaukoti ten pat adresu https://buymeacoffee.com/karchma1863.
Gautos lėšos bus naudojamos paskoloms ir baudoms apmokėti, restoranų verslo ekspertų ekspertizėms, trūkumams šalinti ir veiklai gerinti.

Visada džiaugiamės Jus matydami karčemoje ir turime Jums paruošę daug malonių akimirkų ir staigmenų.
Dėkojame, kad esate su mumis!

   

bottom of page