top of page
1863_1_6.jpg

KVIETIMAS

Калиновский_см.jpg

Treneris: Daria Belova,
agentūra „Verslo mokymai“.

Papasakokite, kas rengia internetinį seminarą ir kodėl jų patirtimi reikėtų pasitikėti. Spustelėkite „Redaguoti tekstą“ arba dukart spustelėkite, kad pridėtumėte turinį.

 "Kas tau patinka? - Aš myliu Baltarusiją. - Taip pasiskolinta"

Draugai, džiaugiamės galėdami su jumis pasidalinti puikiomis naujienomis, juolab kad geros naujienos dabar yra retenybė.

Baltarusių bendruomenė Lietuvoje turi savo unikalią poilsio ir susitikimų vietą – karchmą „1863“! Tai senas ir jaukus kambarys Vilniaus istoriniame centre, kur kadaise rinkosi 1863 metų sukilėliai, kur, sako, buvo ir pats Kastus Kalinovskis!


„1863“ – tai ne tik karchma, kurioje galima paragauti skanių baltarusiškos virtuvės patiekalų ir gėrimų modernia interpretacija. Tai galimybė baltarusiams užsienyje susitikti už tėvynės ribų ir pajusti vienybę. Galimybė susisiekti su savo šalimi, tiesiogiai paliečiant jos istoriją ir kultūrą.

Tai vieta, kur XIX amžiaus nacionalinio išsivadavimo sukilimo istorija organiškai susilieja su pastaraisiais 2020-ųjų įvykiais, palikusiais nepamirštamą pėdsaką baltarusių sieloje.

Tai vieta, kur esate laukiami. Vieta, kurioje tavęs laukia. Vieta, kurią užpildysime savo širdies šiluma. Vieta, kurioje kiekvienas bus tarp savų!

Kviečiame susipažinti su „1863“ karchma, kuri simboliškai atsivers 2023 metų sausio 20 dieną, praėjus lygiai 160 metų nuo Kalinovskio sukilimo pradžios.

Kartais siūbuojame, kartais prisitaikome!

KĄ TU CHAKAY

Depositphotos_402028058_sm.jpg

AR TURI TESTŲ?

Laukite naujienų!

bottom of page